Кожна людина використовує скляні банки. Це зручна упаковка зі скла потрібна для зберігання продуктів і їх перевезення.

Виріб безпечний і використовувати його можна багато разів. Ціна виробів залежить від обсягу і форми. Оптом можна замовити скляні банки можна тут https://www.sklotara.com/skliani-banky.

Принцип виробництва

Технологія виробництва скляної тари не надто складна, але вимагає наявності спеціального обладнання.

Поетапно дії виглядають так:

  • Підготовка сировини для майбутнього процесу. Вона полягає у відборі потрібних сегментів і їх ретельної промиванні від бруду і домішок.
  • Складання так званої шихти. Це маса з суміші подрібненого скла,
    піску, доломітового борошна, соди, сульфату натрію, крейди та інших необхідних добавок для кольору або прозорості.
  • Варіння маси. У спеціальну піч ставлять ємність зі скляною масою для того, щоб вона стала єдиною рідкою масою. Процес складний і відповідальний. У цей час важливо дотримуватися техніки безпеки. Адже нагрів відбувається до 1150 градусів. Спочатку виникають силікати, потім маса об’єднується і стає рідкою. Щоб вийшла чистою і однорідною за всіма компонентами, потрібно дотримуватися температури плавлення і не знижувати нижче 1500 градусів.
  • Формування з подальшим відпалом. Зварене за технологією скло трохи охолоджують, щоб воно набуло щільність і стало більш пластичним і тягучим. З такого матеріалу легше видувати ємність заданої форми і розміру. Після того, як формування закінчена, проводиться випал заготовки в розпеченій печі. Температура там значно нижче, ніж при плавці основної маси і становить приблизно 500 градусів. Це дозволяє отримати міцний виріб.
  • Контроль якості та упаковка товару. Готові банки потрібно додатково обробляти спеціальним захисним розчином, щоб уберегти від подряпин і тріщин, які можуть виникнути при транспортуванні. Після перевірки на спеціальному обладнанні, можна відправляти вироби оптовому покупцеві.плавлення і не знижувати нижче 1500 градусів.

Їх ціна невисока, а самі вироби відрізняються здатністю зберігати продукти досить довго. Банки зі скла користуються великим попитом, як у населення, так і у заготівельних та інших підприємств.1500 градусів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*