При придбанні квартири в новому комплексі мова необов’язково йде про будинок, що будується або недавно зданий. Поки що на квартиру не було оформлено право власності, вона залишається об’єктом первинного ринку. І це безумовний плюс, тому що за нею не тягнеться низка колишніх власників, а це виключає ризик обтяження.

Квартири первинного ринку та новобудови Львів Шевченківський район безпечніші у юридичному плані. Оформлення права власності у разі відбувається досить легко і швидко.

Доступна ціна

Новобудови дешевші від вторинного житла, і це факт. Виняток становлять об’єкти вторинки, малопридатні для життя: ви купуєте квартиру за заниженою ціною, але потім, як правило, вкладаєте в неї вдвічі більше, щоб перетворити на щось варте.

Звичайно, чим більше часу до терміну здачі, тим дешевша квартира в новому будинку. Але навіть на останніх етапах будівництва різниця між цінами на новобудову чи вторинку зберігається.

Крім того, іпотечні ставки на об’єкти первинного ринку нижчі, ніж на вторинне житло. А іпотека із держпідтримкою для сімей з дітьми (зараз ставка за цією програмою починається від 4,7%) на квартири вторинного ринку не поширюється.

Сучасні технології будівництва

Чи варто уточнювати, що нові будинки якісно відрізняються від старого фонду, навіть якщо йдеться про новобудови економ-класу? Будинки часто будуються із застосуванням технології безшовних або навісних фасадів, що дозволяє надовго зберігати тепло в квартирах. А якщо зважити, що нові радіатори обов’язково оснащуються терморегуляторами, мешканці можуть суттєво економити на опаленні.

Нова квартира з чистовою обробкою коштуватиме дешевше, ніж квартира на вторинному ринку зі свіжим ремонтом. У першому випадку дизайн буде нехай і типовий, зате нейтральний, до якого підійде будь-який інтер’єр. Для тих, хто шукає житло для швидкого переїзду, вигіднішим варіантом виявиться саме квартира з ремонтом у новобудові.

Благоустрій

На відміну від старого фонду, житлові комплекси обов’язково мають впорядковану територію – із сучасними ігровими зонами, місцями для відпочинку та спортивними майданчиками. Активні зони оснащуються антитравматичним покриттям, що робить відпочинок безпечнішим. Це рішення застосовується як у дорогих проектах, так і комплексах економ-класу. Благоустрій прибудинкової території є у ​​новобудовах будь-якого сегменту.

Інфраструктура

Багато новобудов забезпечені власною інфраструктурою: магазини, дитячі садки, рідше – школи чи поліклініки. Це особливо важливо для проектів, що будуються на раніше незасвоєних територіях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*