У сучасному будівництві найпопулярнішим і затребуваним будматеріалом на сучасному ринку залишається газобетон. Якщо ви будуєте будинок, рекомендується купити газобетон. Чому так багато людей вибирають саме його? Адже цей матеріал досить Новий, має безліч переваг.

Газобетон — один з найбільш екологічно чистих матеріалів, прекрасно підходить для зведення житлового будинку, тому і його використання в якості стінових блоків цілком обгрунтоване.

Крім того, варто сказати, що газобетон, як і керамічний блок, характеризується високими характеристиками міцності і здатний витримувати високі навантаження. Однак, в зв’язку з тим, що виготовляють газосилакатні і газобетонний блоки на одному і тому ж обладнанні, то їх експлуатаційні властивості і характеристики можуть відрізнятися один від одного.

При використанні газобетону не потрібна додаткова обробка зовнішніх стін. Якщо вам необхідно утеплити стіни, то ви можете скористатися пінопластом, який був створений для цього. Крім цих переваг даний матеріал володіє і деякими недоліками. Його досить важко обробляти, але якщо вам пощастить з виробником, то вам можна буде під час робіт оформити стіни красивим цеглою, не руйнуючи при цьому матеріал.

Як правило, стіни, зроблені з газобетонних блоків, мають легку вагу. Таким чином, в них немає необхідності робити потужний фундамент. На жаль, не рідкісні випадки, коли людина не може повною мірою оцінити всі переваги газобетонних стін і вирішує їх замінити. Робити цього не варто, так як рано чи пізно вам все-таки доведеться їх відремонтувати, а це зайві витрати.

Слід зазначити, що блоки з газобетону мають невисоку вартість і можуть бути використані на будмайданчиках різних масштабів. Ці блоки володіють невисокою щільністю і згодяться для зведення будинків з невеликим об’ємом стін, а також для виконання перегородок і несучих стін. До того ж, вони мають невисокий рівень теплопровідності, тому буде справедливо розглядати їх як один з найбільш легких матеріалів для будівництва.

Зокрема, найбільш поширені блоки цієї технології мають марки D500-D800, а їх щільність і теплопровідність наближені до керамічної цегли. Цей матеріал практично не відрізняється від традиційного цегли, тому до його використання в якості будівельного матеріалу для стін малоповерхової будівлі підходять цілком обгрунтовано.

Які фактори є головними в процесі вибору газобетоных блоків? В першу чергу, необхідно чітко розуміти, якими властивостями повинні володіти блоки, щоб служити довго і не створювати передумов для передчасного руйнування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*