У волинських селах тисяча абонентів залишилися без проводового радіо. ВІДЕО

З нового року без дротового радіо в населених пунктах Волині лишилася тисяча абонентів.

Це пов’язано з тим, що в регіонах люди відмовляються від послуги проводового радіо, розповів Суспільному речник ПАТ «Укртелеком» Михайло Шуранов.

«За останні 5 років кількість абонентів, які користувалися проводовим радіо, зменшилася в 5 разів», — розповів Суспільному речник «Укртелекому» Михайло Шуранов. До 2021 року на Волині реєстрували тисячу абонентів. Ця послуга, каже речник, стала збитковою для товариства.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України про припинення сигналу знає. Представниця ради у Волинській області Лілія Бойко каже, що це господарська діяльність між Укртелекомом і телерадіокомпанією. А відповідно до закону Нацради не має права вмішуватися у цю господарську діяльність. Як альтернативу, — каже Лілія Бойко, — потужне радіомовлення територіальних громад. Якщо буде звернення радіокомпанії до Національної ради, будуть зроблені прорахунки частоти, далі подається заява на конкурс і видається відповідна ліцензія.

На проводовому мовленні «Українське радіо.Луцьк» можна слухати лише в обласному центрі. У Луцьку — 3 300 абонентів, каже продюсер Волинської філії Костянтин Лоцман. У ФМ-діапазоні — по всій Волині радіо для слухачів працює у звичному режимі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*