Янголи із трави, тканини: у Луцьку безкоштовно проводять майстер-класи із виготовлення різдвяних оберегів. ВІДЕО

Янголів із трави, тканини та соломи виготовляли відвідувачі «Різдвяної майстерні», яка працює у Палаці культури міста Луцька. Частину заходів поведуть онлайн.

Про це розповіла Суспільному координаторка проекту Олеся Іщук.

Безплатні майстер-класи у рамках проекту триватимуть до 25 січня цього року.

13-річна Ілона Обідіна прийшла на майстер-клас разом із мамою та сестричкою. Дівчина каже: планують зробити декілька янголів, щоб мати вдома різдвяний оберіг, і ще подарувати ангеликів рідним.

Різдвяних янголів у майстерні виготовляють у різних техніках, каже координаторка проекту. Зі слів Олесі Іщук, солом’яні обереги – це сплетення традицій і християнських, і дохристиянських.

Майстриня Юлія Співак переїхала до Луцька із Черкаської області. Виготовляє янголів у старовинній техніці ляльок-мотанок. Так само, каже, можна створити інші фігурки. Розповідає: на Волині знайшла найкращий матеріал для творчості.

«На Поліссі більш болотиста місцевість і така трава росте, вона мені сподобалась для моєї роботи. Збираю цю траву в лісі літом, потім сушу і використовую у виробах цілий рік», – зазначила майстриня.

Координаторка творчих заходів Олеся Іщук каже: із 8 січня майстерня переходить в онлайн-режим.

«Будемо транслювати те, що наготували, наробили, ділитися досвідом на сторінці Палацу культури та на сайті», – наголосила лучанка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*